Co to jest dildo i jak go używać?

0
1205

Bez względu na to, czy szukasz dodatkowej rozrywki, urozmaicenia zabaw łóżkowych w swojej sypialni w towarzystwie partnera, czy atrakcyjnej formy spędzenia wolnego czasu, możesz w czasie zabawy w pojedynkę lub podczas współżycia skorzystać z dodatkowych gadżetów, takich jak dildo. To jedna z tych zabawek erotycznych, która potrafi zapewnić niebywałą przyjemność kobietom, gdyż to one decydują o tym, jak korzystać ze wspomnianego gadżetu i dawkować sobie rozkosz z jego użytkowania.

Czym tak właściwie jest dildo?

Warto zaznaczyć, iż dildo jest w pełni manualnym akcesorium erotycznym. Nie należy do zabawek zasilanych z pomocą akumulatora lub baterii. Ma to swoje ogromne plusy, ponieważ pełną kontrolę nad zabawką sprawuje kobieta lub jej partner, jeżeli zaprosi go ona do wspólnej łóżkowej zabawy. Kolejną zaletą tego gadżetu jest to, że jest cichy w użytkowaniu, nie powoduje żadnego hałasu, jak to bywa w przypadku wibratorów.

Kobiety mogą korzystać z bardzo zróżnicowanej i bogatej oferty dildo, ponieważ są one dostępne w sprzedaży w najróżniejszych kształtach i wielkościach. Co więcej, często różnią się wykończeniem, mogą posiadać wypustkowatą powierzchnię, której celem jest zwiększenie przyjemności i uwrażliwienie miejsc intymnych.

Przy wyborze dildo warto kierować się również kwestią higieny i własnego zdrowia intymnego, decydując się na akcesoria wykonane z hipoalergicznego silikonu. Po wyborze odpowiedniego modelu pojawia się jednak kolejna kwestia, mianowicie: jak używać dildo?

Jak korzystać z dildo?

Tak naprawdę możliwości jest wiele. Jedną z zalet tego gadżetu jest jednak to, iż pozostaje pod pełną kontrolą jego właścicielki. Kobieta sama decyduje o głębokości penetracji z pomocą tego gadżetu. Wystarczy uchwycić go w dłoń i manualnie zadawać sobie przyjemność wedle uznania i potrzeb. W sprzedaży znajdują się także dildo o zakrzywionej końcówce, które dodatkowo stymulują punkt G.

Przed zastosowaniem dildo należy się zrelaksować, odprężyć, można z niego skorzystać także podczas masażu zewnętrznych narządów płciowych. Aby zapewnić sobie większą przyjemność, warto zaaplikować lubrykant, który dodatkowo nawilży strefy intymne.

Bardzo ważna jest także higiena samego akcesorium. Należy pamiętać o tym, by umyć go po każdym użyciu, najlepiej z pomocą wody i zwykłego mydła. Na rynku dostępne są także specjalne spraye, które ułatwiają czyszczenie dildo w najróżniejszych, także tych nietypowych sytuacjach i okolicznościach. Pamiętaj także o tym, by zadbać o higienę osobistą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj