Faktem jest, że wszyscy jednogłośnie przyznają, że palenie papierosów jest szkodliwe dla zdrowia, ale pomimo tego, że wiedzą wszystko, nadal palą, nie podejmując żadnych kroków w celu poprawy ich zdrowia. Od niedawna e-papierosy są sprzedawane i wprowadzane na rynek jako najzdrowsza możliwa alternatywa dla tradycyjnych papierosów. Zawsze istniało przekonanie, że palenie papierosów elektronicznych może stać się mniej szkodliwe, jeśli rzucisz palenie zwykłych papierosów.

Zanim kupisz elektroniczne papierosy w sklepach internetowych, musisz wiedzieć, czy są one rzeczywiście lepsze dla zdrowia niż palenie papierosów. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o papierosach elektronicznych.

Elektroniczne papierosy – czym one są?

Jeśli jesteś osobą, która nie ma pomysłu na elektroniczne papierosy, są to urządzenia zasilane bateryjnie, które są tworzone w taki sposób, że wyglądają jak papierosy, a w razie potrzeby mogą również zaoferować Ci nikotynę. Jak wiemy, do tradycyjnych papierosów należy zapalanie i wdychanie tytoniu, ponieważ w środku znajduje się nikotyna. Z drugiej strony, w e-papierosach wdychana jest nikotyna, ale nikotyna występuje w postaci aromatyzowanych środków chemicznych. Mieszanina ogrzewa się w naboju, z którego jest wdychana. Elektroniczne papierosy są bezdymne, ponieważ zamiast dymu wydzielają opary.

Dlatego nazywa się to parowaniem.

Trochę wpływu na zdrowie.


Istnieją pewne różnice pomiędzy e-papierosami a papierosami tytoniowymi, ale jedynym podobieństwem jest to, że są to oba sposoby wdychania nikotyny. Choć zależy to od marki, każdy z wkładów będzie produkował 250-400 puffów, które mają taką samą liczbą puffów, jaką można palić z 2 opakowań tytoniu. Jeśli uzależniasz się od nikotyny, może to prowadzić do kilku problemów zdrowotnych. Nie jest tak, że wszystkie e-papierosy zawierają nikotynę, ale większość z nich to robi.

Problemy zdrowotne związane z e-papierosami wykraczają daleko poza uzależnienie od nikotyny. Istnieją badania, z których wynika, że e-papierosy zawierają diacetyl i formaldehyd, a są to substancje chemiczne, nie powodujące choroby płuc i raka.

Dlatego e-papierosy są lepszym sposobem rzucenia palenia papierosów. Ponieważ udowodniono, że papierosy tytoniowe są bardziej szkodliwe, zawsze lepiej jest sprawdzić lepszą alternatywę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj