STYLIZACJA TWOJEJ GARDEROBY ZA POMOCĄ BRANSOLETEK

0
8562

Przygotowując się do każdej imprezy, nasze ręce są często najbardziej ignorowaną częścią naszego stroju. Podczas gdy nasze uszy i szyja zyskują całą uwagę, nasze ręce głównie są ograniczone do przyzwoitego zegarka nadgarstkowego. Ale możesz to zmienić!

Oto kilka funkcyjnych i tradycyjnych mieszanek ręcznie robionych bransoletek, które z pewnością dodadzą Twojej stylizacji nowego stylu.

Tradycyjna droga Indyjska

Jednym z najczęstszych dodatków do indyjskiego stroju są bransolety. Ale często noszenie bransoletki staje się kłopotliwe, zwłaszcza jeśli jesteś zajętą kobietą zawsze w ruchu. Czy jest to sytuacja, w której albo pomijasz bransolety, albo zawsze się nią rozpraszasz. Idealnym rozwiązaniem są ręcznie gwintowane srebrne bransoletki z paskami. Jaskrawe i żywe kolory z przymocowanymi na końcu dzwoneczkami nadają mu pełny wygląd bransoletki o unikalnym stylu. Dodaj to do swojej garderoby i nadaj ubraniu indyjskiemu kolorowy skręt!

Kiedy mniej znaczy więcej

Dla tych, którzy wolą jednolitą wersję wschodniego stroju, bransolety mogą być nieco za mocne. Klasyczną alternatywą jest dwuwarstwowa bransoletka, ręcznie wykonana. Dodatkowo może być połączona z każdym tradycyjnym strojem, nadając mu kreatywny charakter. Piękno tych elementów to wszechstronność ich zastosowania. Połącz je z dżinsami, aby nadać mu indo-zachodni wygląd. Cokolwiek byś nie zrobił, ten kawałek będzie tylko do niego dodawał.

Boho

Jedną z najmodniejszych stylizacji jest szyk boho. Ubranie wieczorowe w kwiatową suknię lub letnią suknię, w zależności od tego, co wybierzesz dzisiaj, dopełnisz ręcznie robioną bransoletką vintage i jesteś gotowy do wyjścia. Najlepiej, że nie wymagają one żadnych dodatkowych ozdób. Miejski wygląd w połączeniu z miękkim kolorem dodaje młodzieńczy wygląd. Załóż go na przyjemną plażę i na pewno przyciągniesz uwagę.

Utrzymanie tendencji

Dla tych, którzy nie podążają za trendami mody jak diva, ale nadal chcą dotrzymać kroku trendom, kolekcja bransoletek jednopłaszczyznowych jest doskonałym akcentem do posiadania. Te funkowe bransoletki w pięknych, ale nie jazzowych kolorach świetnie pasują zarówno do sukienki, jak i dżinsów. Nie potrzeba żadnych dodatkowych akcesoriów, tylko jedna z tych ręcznie robionych piękności i jesteś gotowy do wyjścia.

Chociaż nie trzeba przesadzać z biżuterią, bransoletki są dosłownie niedoceniane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj