Ubrania w stylu basic – dlaczego powinny znaleźć się w Twojej szafie?

0
3976

Codzienna swoboda w dużej mierze zależy od tego, jak się ubierasz. Jeżeli lubisz luz i beztroskę, a szpilki wkładasz tylko na wyjątkowe okazje, to znaczy, że ubrania basic będą podstawą w Twojej szafie. Świetnie się składa, bo ich obecność pozwala na kreowanie różnych ciekawych stylizacji. Zarówno jako baza i główny składnik outfitu sprawdzą się rewelacyjnie. Ale jest jeden warunek…

Ubrania basic nie zawsze kojarzą się z wysoką jakością. Są gładkie, w jednolitym kolorze i… jednorazowe. Taki opis można dopasować do wielu produktów z sieciówek, ale nie do kolekcji PLNY Lala (https://plnylala.pl/). Polska marka bardzo dba o dobór właściwych materiałów, z których szyte są koszulki, bluzy i spodnie. W ten sposób Twój nowy biały t-shirt czy czarne spodnie pozostają z Tobą znacznie dłużej niż tylko na jeden sezon.

Ubrania basic jako baza dla stylizacji

Gładkie ubrania to zazwyczaj pierwsza warstwa w stylizacjach na tzw. cebulkę. Oznacza to, że włożysz je zarówno pod garsonkę, jak i pod dres. Nie będziesz mieć przy tym obaw, że wzory do siebie nie pasują, czy kolory „się gryzą”. Tutaj panuje duża swoboda połączeń – albo na zasadzie kontrastu albo w jednolity sposób.

Zaletą gładkich ubrań basic jest to, że są odpowiednie zarówno do spodni w paski, jak i spódnic w kwiaty czy marynarek w kratę. Na pewno znajdziesz dla nich wiele zastosowań w stylizacjach codziennych i oficjalnych.

Jednokolorowe ubrania w stylizacjach total look

Ubrania utrzymane w jednolitym kolorze możesz łączyć z innymi w tej samej tonacji. Ubrana od stóp do głów na czarno, szaro lub biało będziesz wyglądała świetnie. Jednak oprócz takich bezpiecznych zestawów możesz też postawić na odrobinę kolorystycznego szaleństwa i zaprezentować się w odzieży różowej, niebieskiej czy czerwonej. Wtedy na pewno wyróżnisz się z tłumu!

Ubrania w stylu basic dają Ci dużą swobodę jeśli chodzi o tworzenie połączeń i stylizacji. Są dobre zarówno w sytuacjach sportowych, codziennych, jak również na towarzyskie wyjścia, a nawet do pracy. Poza tym nigdy nie wychodzą z mody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj