Pomysł na wyjazd z przyjaciółkami? Weekend w Spa w Krakowie!

0
3641

Szukasz pomysłu na wyjazd w gronie przyjaciółek? A może inspiracji na wyjątkowy weekend w babskim gronie na wyjątkową okazję? Wybierz komfortowy hotel ze Spa w Krakowie i ciesz się maksimum wypoczynku!

Wieczór panieński? Dzień kobiet? Urodziny? A może ot tak, spontaniczny wyjazd bez okazji? Spędzenie czasu z przyjaciółkami to wspaniała okazja na dobrą zabawę i zacieśnienie więzi. Plotki i ploteczki, rozmowy na każdy temat oraz doskonałe humory w gronie bliskich nam osób są sposobem na wspaniałe wspomnienia, które towarzyszą nam przez lata. Gdzie warto pojechać z przyjaciółkami? Często wybór nie jest prosty, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, ale jedną z najbardziej znanych i lubianych destynacji jest Kraków. Nic dziwnego! To miasto posiada wiele atrakcji, z których można wybierać do woli. Doskonałym pomysłem na weekendowy wyjazd jest połączenie relaksu w Spa z możliwościami, jakie daje stolica Małopolski.

Co robić w Krakowie? Atrakcje i inspiracje

Kraków to przede wszystkim piękne i zabytkowe miasto, dlatego podczas jego odwiedzin nie można pominąć najbardziej znanych i popularnych miejsc. Warto jednak poszerzyć je o mniej oczywiste atrakcje. Oczywiście, wyjazd do centrum Spa lub hotelu połączonego ze Spa w Krakowie to przede wszsytkim nastawienie na relaks i odprężenie, natomiast urozmaicenie wypoczynku o dodatkowe aktywności pozwoli na większą dawkę wrażeń. Choć weekend może okazać się zbyt krótki, by zrealizować wszystkie zaplanowane punkty, warto wybrać te najbardziej nam odpowiadające – na pozostałe będzie czas podczas następnej wizyty! Podczas babskiego wyjazdu, oprócz zwiedzania Starego Miasta, Rynku Głównego, Sukiennic, Wawelu czy Kościoła Mariackiego, warto zwrócić uwagę na:

  • Diabelski Młyn nad Wisłą – rozpościera się z niego cudowny widok na zabytkową część miasta
  • Park Wodny w Krakowie – miejsce na aktywny wypoczynek, relaks w saunie lub jacuzzi oraz wodne szaleństwo
  • Barki na Wiśle – okazja na rejs po rzece albo na drinka w przypadku tych, które są zacumowane przy brzegu – malownicze widoki gwarantowane!

Regeneracja ciała i ducha

Po dniu zwiedzania lub wodnego szaleństwa pobyt w hotelu ze Spa w Krakowie daje  wspaniałe możliwości na ukojenie nerwów lub wytchnienie dla obolałych mięśni. Zabiegi regeneracyjne na twarz i ciało, podczas których specjaliści czuwają nad naszym dobry samopoczuciem, są idealną okazją na oderwanie od rzeczywistości. W towarzystwie przyjaciółek jest to również świetna okazja do długich rozmów. Masaże, peelingi, maseczki w towarzystwie lampki szampana i bliskich osób są jeszcz skuteczniejsze. Wspólny relaks w jacuzzi bądź saunie nabiera też innego znaczenia – jest nie tylko okazją na oczyszczenie i odprężenie organizmu, ale również daje przestrzeń do interesujących dyskusji, poczucie komfortu i bezpieczeństwa oraz bliskości z ważnymi dla nas ludźmi. Taki wyjazd do Grodu Kraka zapadnie na długo w pamięci i będzie miłym wspomnieniem, a ponadto pozwoli na zbliżenie się do siebie lub odbudowanie więzi. Wybierając na weekend z przyjaciółkami hotel Spa w Krakowie stawiamy nie tylko na zabiegi odnowy biologicznej – to coś znacznie więcej. To szansa na naprawdę magiczne chwile dzielone z jednymi z ważniejszych osób w naszym życiu – a to jest bezcenne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj