Termy Bukovina – SPA i wody termalne

0
4143

Wiele osób odczuwa ogromne zmęczenie i marzy o urlopie, podczas którego nareszcie możliwe będzie skupienie się na własnych potrzebach i odpoczynku. Coraz popularniejsze są wyjazdy do miejsc zapewniających komfortowe warunki do zrelaksowania się i nabrania sił przed powrotem do pracy. Osoby jadące na urlop na Podhale również mają możliwość skorzystać ze SPA czy basenów termalnych. Po kilku dniach spędzonym w Zakopanym czy Bukowinie Tatrzańskiej warto udać się do Term Bukovina – to jeden z ciekawszych obiektów, których oferta zachwyci wszystkie osoby marzące o odpoczynku.

Relaks dla ciała i duszy

Niektórzy lubią aktywny wypoczynek, natomiast inni preferują spędzać czas w sposób nieco mniej wymagający fizycznego wysiłku. Można zatem spróbować połączyć obie te formy wakacyjnych wyjazdów, udając się do Term Bukovina po kilku dniach zwiedzania pięknego Podhala. Atrakcyjne wody termalne umożliwiają zaznanie relaksu, o jaki dotychczas można było jedynie pomarzyć! Klienci znajdą tutaj na przykład baseny z hydromasażem czy jacuzzi. W niektórych basenach temperatura wody sięga nawet 36 stopni Celcjusza, więc nawet najszybciej marznące osoby będą w stanie docenić urok wód termalnych i rozkoszować się ich ciepłem. Zanurzenie się w którymś ze zbiorników znajdujących się na terenie Term Bukovina jest naprawdę przyjemne! Niektóre baseny termalne są przeznaczone do pływania, zatem możliwe jest także aktywne spędzanie czasu na terenie ośrodka. Gdy klienci poczują się zmęczeni, mogą wejść do tak zwanego Mocydełka – w tym basenie woda ma głębokość jedynie 0.4 m, więc mogą tutaj przebywać także i te osoby, które nie czują się zbyt pewnie w głębszych akwenach. Warto także wspomnieć o tym, że niektóre baseny są przeznaczone dla młodszych klientów dzięki Strefie dla Dzieci i Młodzieży dorośli mogą cieszyć się z relaksu, nie martwiąc się o zdrowie swoich pociech.

SPA – relaks i zabiegi pielęgnacyjne

Wizyta w Termach Bukovina wiąże się nie tylko z ogromną przyjemnością, ale także z możliwością poprawy stanu swojej skóry. Warto skorzystać z bogatej oferty różnorodnych masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki temu urlop będzie prawdziwą frajdą, ale jednocześnie sprawi, że klienci poczują się dużo lepiej. Masaże przynoszą zarówno rozluźnienie całego ciała, jak i zdrowotne korzyści na przykład w postaci pozbycia się dokuczliwych bólów pleców. Świetnym pomysłem jest udanie się na relaksacyjny masaż dla dwojga! Osoby chcące zadbać o swój wygląd i poczuć się naprawdę pięknie, mogą w Termach Bukovina skorzystać z usług kosmetyczki i cieszyć się nowym manicure lub pedicure.

Jakie korzyści daje odwiedzenie Term Bukovina?

Spędzając kilka dni w Termach Bukovina, można całkowicie się zrelaksować i zapomnieć o wszystkich problemach dnia codziennego. Bogata oferta SPA pozwala na zadbanie o swoje zdrowie oraz o piękny wygląd całego ciała, a baseny termalne dają możliwość wygrzewania się w ciepłej wodzie i rozkoszowania się bieżącą chwilą. Dzięki temu po powrocie z urlopu klienci poczują się rewelacyjnie. Wizytę na Podhalu warto zatem połączyć z chwilą dla siebie i zarezerwować kilka dni na odwiedzenie Term Bukovina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj